Промоција Еуцерина

ПРОМОЦИЈА ЕУЦЕРИНА

Дана 13.09.2013 Научно-истраживачка секција Фармацеутско-физиотерапеутске школе посетила је научну службу Института“Др Јосиф Панчић”. Овом посетом ученицима се пружила могућност да упознају инструменталне методе које се користе у провери квалитета и испитивањима биљних производа. Чланови секције изразили су жељу да нека испитивања у оквиру својих радова обаве у институту при чему су наишли на разумевање и одобрење запослених.

Професори: Биљана Васић, Маја Павловић, и Јелена Миленковић

ПРОМОЦИЈА ЕУЦЕРИНА

Производи Еуцерин, компаније Беиерсдорф промовисани су запосленима и ученицима Фармацеутко-физиотерапеутске школе 10.09.2013. Ученици су кроз предавање на тему ”Масне коже“ упознати са дерматолошким проблемима на које адолесценти наилазе, као и зашто настају и како их уклонити. Причу је пратила презентација и филм који те проблеме детаљно описује. Компанија је свим посетиоцима промоције поклонила пакетиће са узорцима, и тиме пружила могућност да се увере у квалитет производа.

Pogledajte multimedijalne prezentacije koje su pripremili naši nastavnici